Vítejte na stránkách firmy EKOS-Žitenice s.r.o.

HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY !!
PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDEOrganizace EKOS-Žitenice s.r.o. je ryze českou vodohospodářskou společností s 30ti letou historií,
s vlastním vybavením v řádech desítek mil. Kč
a s celkovým počtem cca 50 zaměstnanců.

Organizační struktura společnosti


Co realizujeme :
Mimo standardní činnosti v realizaci inženýrských sítí máme také zkušenosti s prácemi prováděnými pomocí speciálního zakládání (tryskové injektáže, záporové stěny, štětové stěny apod.)

Kromě realizace vlastních vodohospodářských staveb nabízíme také realizaci komplexních inženýrských sítí (VO, NN, plyn, sděl. vedení, komunikace, HTU + ČTU atd.)

Strategickou vizí naší organizace je vytvořit společnost, která je stabilní, schopna dlouhodobě dosahovat očekávaných výsledků a prosperity v oblasti realizace vodohospodářských staveb a současně tak v důsledku své činnosti podporovat ochranu životního prostředí.

Posláním firmy v oblasti kvality je trvalé zlepšování poskytovaných služeb tak, aby potřeby našich zákazníků byly plně uspokojeny a tím byly zabezpečeny přiměřené výnosy pro další rozvoj firmy. Hlavním cílem environmentu v naší společnosti je podporování ochrany životního prostředí spočívající v prevenci vůči znečištění v rovnováze se sociálními a ekonomickými potřebami společnosti.

Naše společnost zajišťuje kvalitu poskytovaných služeb a ochranu životního prostředí formou tzv. integrovaného systému a jsme tedy držiteli certifikátů již dle nových norem "2016":
Zde si také můžete přečíst "Politiku kvality a environmentu" naší organizace.